بیانسه منجر به نامزدی های گرمی 2021 می شود ، The Weeknd تعطیل است

سرود ستاره موسیقی پاپ بیانسه در مورد Black pride روز سه شنبه چندین بار نامزدی گرمی را بدست آورد و او را با 9 بار به عنوان مدعی اصلی معرفی کرد.

بیانسه آهنگ و رکورد پیشنهادهای سال را انتخاب کرد رژه سیاه، که او در تاریخ نوزدهم آزاد کرد ، تعطیلاتی که یادآوری زمانی است که آخرین آفریقایی آمریکایی های برده یاد گرفتند که آزاد هستند. این آهنگ که به بالای 40 جدول پاپ رسیده است ، همچنین نامزد بهترین آهنگ R&B و بهترین اجرای R&B است.

از بیانسه Black Is King است فیلمی که برجسته هنر ، موسیقی ، تاریخ و مد سیاه باشد بهترین فیلم موسیقی است دختر پوست قهوه ای، آهنگی که به زنان پوست تیره و قهوه ای اختصاص داده شده است ، نامزد بهترین موزیک ویدئو است. این خواننده همچنین با حضور در برنامه شماره 1 Megan Thee Stallion سه نامزد کسب کرد وحشی، از جمله ضبط سال ، بهترین اجرای رپ و بهترین آهنگ رپ.

بیانسه که برنده 24 گرمی است ، با 79 نامزدی دومین اقدام نامزد تاریخ نمایش جوایز می شود. او با پل مک کارتنی ، که امسال نامزد بهترین بسته بسته بندی شده ویژه یا نسخه محدود شده است ، گره خورده است.

بیانسه تنها پشت سر همسرش جی زی و کوینسی جونز است که هر دو موفق به کسب 80 نامزد شده اند. جی ز امسال سه نامزد برای همکاری خود در ترانه های بیانسه انتخاب کرد: او در زمینه نویسندگی همکاری داشت رژه سیاه و وحشی، بدین ترتیب نامزدی های آهنگ سال ، بهترین آهنگ R&B و بهترین آهنگ رپ را کسب کرد. جی زی در طول زندگی حرفه ای خود 22 برنده گرمی شده است.

از آنجا که خواننده آلبوم جدیدی منتشر نکرد ، سلطه بیانسه در این سال تعجب آور بود. از دیگر سورپرایزها ، ستاره پاپ کانادایی The Weeknd علی رغم داشتن آلبوم شماره 1 و تک آهنگ های متعدد و برنده شدن در جایگاه عملکرد نیمه وقت محبوب Super Bowl ، کاملا از حضور در این نامزدها منصرف شد. لوک کمبز ، که امسال بر نمودارهای کشور تسلط داشت و رکوردهای خدمات پخش جریانی را ثبت کرد ، نیز به طور شگفت انگیزی از نامزدی منصرف شد.

The Weeknd جایزه هنرمند مورد علاقه مرد / R & B را در جوایز موسیقی آمریکا در روز یکشنبه در تئاتر مایکروسافت در لس آنجلس می پذیرد. با وجود پیروزی بزرگ در AMA ها ، ستاره پاپ کانادایی هیچ نامزدی برای گرمی های 2021 دریافت نکرد. (Chris Pizzello / Invision / آسوشیتدپرس)

وقتی از هاروی میسون جونیور ، رئیس موقت و مدیرعامل آکادمی ضبط ، سال شد که آیا تعجب کرده است که Weeknd حتی یک نامزد کسب نکرده است ، او به آسوشیتدپرس گفت: “می دانید ، نامزدها بسیار زیاد است و فقط تعداد زیادی اسلات ، پیش بینی آنچه رای دهندگان در هر سال به چه چیزی رأی می دهند واقعاً دشوار است. من سعی می کنم خیلی تعجب نکنم. “

در عوض ، چندین نامزدی به تیلور سوئیفت ، دعا لیپا و ردی ریچ تعلق گرفت که هرکدام شش نامزد کسب کردند و بیانسه را به عنوان دومین بازی نامزد بیشتر دنبال کردند.

لیپا ، که سال گذشته موفق به کسب دو گرمی شد ، آلبوم سال را با پیشنهادات خود بدست آورد نوستالژی آینده، و همچنین آهنگ و ضبط سال برای موفقیت او اکنون شروع نکنید. سوئیفت ، که دو آلبوم آخرش نامزدی آلبوم سال را به دست نیاورد ، با آلبوم غافلگیرانه خود برای کسب جایزه برتر رقابت می کند فرهنگ عامه. در صورت پیروزی ، او اولین هنرمندی خواهد شد که سه بار آلبوم سال را از آن خود کرده است.

در همین حال ، جاستین بیبر به عنوان نامزد اصلی کانادا در جایگاه نخست قرار گرفت. سوپراستار پاپ بزرگ شده استراتفورد ، اونت چهار نامزد امسال را انتخاب کرد ، از جمله بهترین آلبوم آواز پاپ برای تغییرات، اجرای انفرادی پاپ برای لذیذ و پاپ دو نفره برای اهداف، آهنگی که او با خواننده رپ Quavo می خواند.

وی همچنین نامزدی بهترین دو یا اجرای گروهی کانتری را با بازی Nashville Dan + Shay برای تک آهنگ موفق خود به اشتراک گذاشت 10000 ساعت.

بیبر ، كیترانادا ، تهیه كننده مونترال كه سه نق زدن از جمله یكی در گروه آگهی ها را به عنوان بهترین هنرمند جدید دنبال كرد ، از نزدیك دنبال شد.

دریک ، خواننده رپ تورنتو ، سه نامزد کسب کرد ، از جمله دو نامزد آخر خنده گریه است برای بهترین آهنگ رپ و بهترین اجرای رپ ملودیک.

جاستین بیبر روز یکشنبه در مراسم جوایز موسیقی آمریکا در لس آنجلس برنامه اجرا می کند. بیبر کاندیدای کاندیدای گرمی 2021 بود که در مجموع چهار نفر را به خود اختصاص داد. (ABC / آسوشیتدپرس)

آهنگ هایی که با آهنگ بیانسه رقابت می کنند رژه سیاه و وحشی برای ضبط سال شامل DaBaby و Ricch’s است ستاره ی راک، مالون ارسال کنید حلقه ها، لیپا اکنون شروع نکنید، بیلی ایلیش هرچه می خواستم، سیاه پوما رنگها و گربه دوجا بگو پس. قطعه اخیر توسط شخصیت جنجالی موسیقی دکتر لوک تهیه شده است و او اولین نامزدی های گرمی خود را از سال 2014 بدست آورده است ، سالی که کشا ، همکار سابق وی ، وی را به تجاوز جنسی متهم کرد. دکتر لوک ، که از مانیتور Tyson Trax در تیتراژ آهنگ Doja Cat استفاده کرده است ، با شدت این ادعاها را رد می کند.

رژه سیاه، اکنون شروع نکنید، هرچه می خواستم و حلقه ها همچنین نامزد دریافت آهنگ سال – جایزه ترانه سرا – همراه با سوئیفت هستند ژاکت کش باف پشمی، ریچ جعبه، جی پی ساکس و جولیا مایکلز اگر دنیا پایان می یافت و مال خودش نمی تونم نفس بکشم، سرود اعتراضی او خطاب به بی رحمی پلیس است.

موسیقی معترض تشخیص را می بیند

چندین ترانه که به دنبال مرگ جورج فلوید ، آهماود آربری و برونا تیلور ظاهر شدند برای گرمی معرفی شدند ، از جمله Lil Baby تصویر بزرگتر (بهترین آهنگ رپ ، بهترین اجرای رپ) ، اندرسون .پاک تعطیلی (بهترین اجرای رپ ملودیک ، بهترین موزیک ویدیو) ، میکی گایتون سیاه مثل من (بهترین اجرای انفرادی کشور) و همچنین اجرای بیانسه سیاه رژه.

میسون جونیور در مورد چندین ترانه اعتراضی که امسال نامزد شده اند ، گفت: “من فکر می کنم این معنی دار است. من فکر می کنم بازتاب آنچه در جهان ما رخ داده است.”

“نوازندگان و هنرمندان و نویسندگان و تهیه کنندگان ، آنها درباره آنچه در زندگی آنها می گذرد می نویسند. ما تمایل داریم افراد نسبتاً احساسی باشیم. وقتی اتفاقاتی می افتد ، در موسیقی و هنر ما ظاهر می شود. فقط منطقی است که انواع آوازها توسط رای دهندگان ما معرفی و جشن گرفته می شوند. این واقعاً در بین مردم طنین انداز است. شما به برخی از این آهنگ ها گوش می دهید و نمی توانید تکان بخورید. “

مگان The Stallion ، که هفته گذشته اولین آلبوم مورد انتظار خود را پس از موفقیت در تک آهنگ ها و میکس مپ ها از سال 2018 منتشر کرد ، چهار نامزدی از جمله بهترین هنرمند جدید را به دست آورد. او با خواننده خواننده رپ ، دوجا گربه ، خواننده پاپ نوح سیروس ، خواننده کانتری اینگرید آندرس ، چند ژانر دیجیتال Kaytranada ، خوانندگان رپ Chika و D Smoke و راک مستقل فیبی بریجرز ، که چهار نامزدی کسب کرده و به کارهای زنانه کمک می کند تا در دسته های سنگ.

تماشا کنید | نامزدهای گرمی برای بهترین اجرای راک:

https://www.youtube.com/watch؟v=munCn0V497c

نامزدهای بهترین اجرای راک و بهترین آهنگ راک شامل بریجرز ، فیونا اپل ، HAIM ، گریس پاتر ، بریتنی هوارد از آلاباما لرزان و بیگ دزد به رهبری آدریانا لنکر هستند. مجریان زن نیز در بهترین رده آلبوم های کشور تسلط داشتند ، از جمله Andress ، Miranda Lambert ، Brandy Clark و Ashley McBryde. چهار شهر کوچک بزرگ ، که شامل دو خواننده زن است ، پنج نامزد را جمع می کند.

پادشاهان کی پاپ BTS پس از سالها موفقیت در جدول پاپ ، اولین نامزدی گرمی خود را به دست آوردند. آنها با موفقیت شماره 1 خود برای بهترین عملکرد دو گروه / گروه پاپ به رقابت می پردازند ، دینامیت.

چندین بازی نامزدی پس از مرگ به دست آورد ، از جمله John Prine (بهترین اجرای American Roots ، بهترین آهنگ American Roots) ، Nipsey Hussle (بهترین اجرای رپ) ، Leonard Cohen (بهترین آلبوم فولکلور) ، Pop Smoke (بهترین اجرای رپ) و ترانه سرا LaShawn Daniels (بهترین اجرای انجیل / آهنگ).

و سرگرمی های A-list که امیدوارند به وضعیت EGOT برسند فرصتی برای کسب جایزه گرمی خود پیدا می کنند ، از جمله Renee Zellweger ، نامزد بهترین آلبوم آوازی پاپ سنتی برای جودی – عملکردی که دومین بار جایزه اسکار را برای او به ارمغان آورد – در حالی که مریل استریپ نامزد بهترین آلبوم گفتاری جهان است وبسایت شارلوت.

مسابقه استریپ شامل راشل مادو از MSNBC ، روزنامه نگار رونان فارو و خطر! رکورددار کن جنینگز ، که برای خواندن نامزد شده است الکس تربک – جواب این است …. تیفانی هدیش ، جری ساینفلد ، پاتون اوسوالت ، جیم گفیگان و بیل بور نامزد بهترین آلبوم کمدی هستند.

كانیه وست ، كه برنده 21 گرمی شده است ، امسال فقط یك نامزد برای آلبوم موسیقی معاصر مسیحی به ثمر رساند عیسی پادشاه است. از دیگر کسانی که مورد سرزنش قرار گرفتند می توان به مجریان کشور Chicks و Morgan Wallen ، خوانندگان R&B Summer Walker ، Teyana Taylor ، Chris Brown و Brandy و خواننده رپ فقیر Juice WRLD اشاره کرد.

آهنگ ها و آلبوم های منتشر شده بین 1 سپتامبر 2019 و 31 آگوست 2020 واجد شرایط نامزدی در سال جاری بودند. برندگان در نمایش زنده در تاریخ 31 ژانویه اعلام می شوند.