تجزیه و تحلیل نشان می دهد ، ایالات متحده با بالاترین موج ویروس با اکثریت آرا به ترامپ رای داده اند

رأی دهندگان آمریکایی در مورد نحوه مشاهده واکنش رئیس جمهور دونالد ترامپ به بیماری همه گیر ویروس کرونا به شدت تقسیم شدند. اما در جاهایی که اکنون ویروس بیداد می کند ، ترامپ از پشتیبانی بی نظیری برخوردار است.

تجزیه و تحلیل آسوشیتدپرس نشان می دهد که در 376 شهرستان با بیشترین سرانه موارد جدید ، اکثریت قریب به اتفاق – 93 درصد از این شهرستانها – به ترامپ رفته اند ، این میزان بالاتر از مناطق دیگر است که با شدت کمتری روبرو هستند.

بیشتر آنها شهرستانهای روستایی در مونتانا ، داکوتاس ، نبراسکا ، کانزاس ، آیووا و ویسکانسین بودند – انواع مناطقی که معمولاً میزان پایینی در رعایت فاصله فیزیکی ، ماسک پوشیدن و سایر اقدامات بهداشت عمومی دارند و برای بسیاری از افراد کانون اصلی بوده است. از آخرین افزایش موارد.

مقامات بهداشت ایالتی با در نظر گرفتن این تقابل ، لحظه ای دروننگری مکث می کنند. حتی اگر آنها نگران افزایش تعداد بستری ها و مرگ و میرها هستند ، آنها امیدوارند که پیام های خود را دوباره تنظیم کنند و هدف آنها این است که اکنون با پایان انتخابات احساسات عمومی را دوباره تنظیم کنند.

دکتر مارکوس پلشیا از انجمن مقامات بهداشت ایالتی و بهداشتی گفت: “مقامات بهداشت عمومی باید عقب نشینی کنند ، افرادی را که موضع یکسانی ندارند گوش دهند و درک کنند”.

وی گفت: “من فکر می کنم این احتمال وجود دارد که کارها کمتر شارژ و اختلاف ایجاد کنند.”

یک زن در 2 نوامبر برگه رای خود را به صندوق رها کردن در سالت لیک سیتی وارد می کند. صرف نظر از نتیجه انتخابات ریاست جمهوری ، هنوز یک مسئله آزار دهنده برای تصمیم گیری باقی مانده است: و رویکردهای دیگر کارشناسان بهداشت عمومی می ترسند که پاسخ منفی ، حداقل در کوتاه مدت ، و عواقب بالقوه ناگواری نداشته باشد. (ریک بومر / آسوشیتدپرس)

شکاف انتخاباتی در میان انفجار در موارد و بستری شدن در ایالات متحده و جهانی است.

ایالات متحده در میانگین هفتگی هفتگی رکورد دیگر موارد جدید روزانه را شکسته و تقریباً به 90،000 رسید. شمارش موارد جدید برای روز پنجشنبه در حال انجام بود که یک روز دیگر بالاتر از 100000 بود ، با تعداد زیادی در سراسر کشور گزارش شد ، از جمله در حدود 25000 در تگزاس ، ایلینوی و فلوریدا. آیووا و ایندیانا نیز هر یک بیش از 4000 مورد را گزارش کردند.

تجزیه و تحلیل AP محدود به شهرستانهایی بود که حداقل 95 درصد حوزه ها نتایج را گزارش کرده بودند و براساس نرخ COVID-19 مواردی که در هر 100000 نفر ساکن بودند ، شهرستانها را به شش دسته تقسیم کرد.

رای دهندگان در مورد کنترل همه گیری همه گیر هستند یا خیر

نظرسنجی نیز نشان می دهد رأی دهندگانی که در انتخابات بین ترامپ جمهوری خواه و جو بایدن از دموکرات اختلاف نظر داشتند ، در مورد کنترل همه گیر بودن اختلاف نظر داشتند.

دانا کلارک و پسر 18 ماهه اش ، میسون ، با آغاز رای گیری زودهنگام در 16 اکتبر برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در نیواورلئان ، در صف منتظر هستند. کلارک در حال تنظیم “غلاف ایمنی” بیش از او و پسرش در صف رای گیری بود. (کاتلین فلین / رویترز)

طبق AP VoteCast ، یک نظرسنجی در سراسر کشور با بیش از 110،000 رای دهنده که توسط NORC در AP انجام شده است ، سی و شش درصد از رای دهندگان ترامپ همه گیری را کاملاً یا بیشتر تحت کنترل توصیف کردند و 47 درصد دیگر گفتند که تا حدودی تحت کنترل است. دانشگاه شیکاگو. در همین حال ، 82 درصد از رای دهندگان بایدن گفتند که همه گیری به هیچ وجه تحت کنترل نیست.

اکثریت باریک رأی دهندگان در بسیاری از ایالت های قرمز ، همه گیری حداقل تا حدودی تحت کنترل در نظر گرفته شد ، از جمله:

  • آلاباما (60 درصد)
  • میسوری (54 درصد)
  • می سی سی پی (58 درصد).
  • کنتاکی (55 درصد)
  • تگزاس (55 درصد)
  • تنسی (56 درصد).
  • کارولینای جنوبی (56 درصد).

در ویسکانسین ، جایی که ویروس دقیقاً قبل از انتخابات شیوع پیدا کرد ، 57 درصد گفتند که بیماری همه گیر تحت کنترل نیست. در ایالت واشنگتن ، که در حال حاضر کنترل ویروس در مقایسه با اوایل سال بیشتر است ، 55 درصد همان گفته اند. رأی دهندگان در نیویورک و نیوهمپشایر ، که اکنون ویروس پس از موج زودرس کنترل بیشتری دارد ، در ارزیابی های خود تقریباً تقسیم شدند ، مشابه رای دهندگان در سراسر کشور.

رأی دهندگان ترامپ که توسط خبرنگاران AP مصاحبه کردند ، گفتند که آنها ارزش آزادی فردی را ارزیابی می کنند و معتقدند که رئیس جمهور در پاسخ به ویروس کرونا ، عملکرد خوبی را دارد.

میکائلا لین ، جمهوریخواه 25 ساله ، هفته گذشته رای خود را در یک مکان رای گیری در یک مرکز خرید در ققنوس رها کرد. او رای خود را به ترامپ داد.

لین گفت: “من احساس می كنم مهمترین مسئله پیش روی كشور به طور كلی آزادی است.” “نقض آزادی مردم ، سرکوب دولت ، تجاوز بیش از حد دولت ، هرج و مرج در بسیاری از موضوعات در حال حاضر و فقط بازگرداندن حقوق مردم.”

به گفته VoteCast ، حدود نیمی از رای دهندگان ترامپ ، اقتصاد و مشاغل را مهمترین مسئله پیش روی کشور خواندند ، تقریباً دو برابر درصدی که همه گیری را نامگذاری کرده اند. در مقابل ، اکثریت رای دهندگان بایدن – حدود شش نفر از هر 10 نفر – گفتند که همه گیری مهمترین مسئله است.

رقیبان انتخاباتی مشاهده می كنند كه آرا abs غایب در صفحه شمارش آرا روز چهارشنبه در دیترویت پردازش می شود. (کارلوس اوسوریو / آسوشیتدپرس)

در مدیسون ، ویسکانسین ، اریک Engstrom ، یک تحلیلگر 31 ساله سرمایه گذاری و همسرش گوئن ، اوایل ماه اکتبر از طریق پست رای غایب دادند.

انگستروم گفت ، عدم موفقیت ترامپ در کنترل بیماری همه گیر ، رأی او به بایدن را مهر و موم کرد و ویروس کرونا را فوری ترین تهدیدی دانست که کشور با آن روبرو است. وی و همسرش در ماه ژانویه در انتظار فرزند اول خود ، یک دختر هستند و می ترسند “هنگام تولد نوزاد ، بیماری یکی از ما یا هر دو بیمار باشد.”

انگستروم پاسخ ترامپ به ویروس را بسیار ناخوشایند خواند. وی گفت: “اگر شانس وجود داشت كه من به ترامپ رأی بدهم ، به دلیل همه گیری از بین رفت.”

پلسیا گفت ، دمای سیاسی بر استرس مسئولان بهداشت عمومی افزوده است. “بزرگترین نگرانی ما این است که چه مدت آنها می توانند این سرعت را حفظ کنند؟” او گفت.

واکسن می تواند یک تنظیم مجدد را ارائه دهد

بر اساس تجزیه و تحلیل مداوم توسط AP و Kaiser Health News ، از زمان آغاز همه گیری ، 74 مقام بهداشت عمومی محلی و ایالتی در 31 ایالت استعفا ، بازنشسته یا اخراج شده اند.

سما اسگایر ، مدیر اجرایی بنیاد سورگو ، یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در واشنگتن دی سی که با آزمایشگاه های آریادن وابسته به دانشگاه هاروارد همکاری می کند ، با از بین رفتن روحیه انتخابات ، افزایش بستری شدن در بیمارستان در میان هوای سرد “یک لحظه مهم” را در همه گیری ایجاد می کند. ابزاری را برای تخمین نیازهای واکسن در ایالات ایجاد کنید.

اسگایر گفت: “ما واقعاً باید عمل خود را انجام دهیم. وقتی می گویم” ما “به طور جمعی منظورم است.” وی گفت: یافتن نقاط مشترک ممکن است در صورت اثبات ایمنی و م oneثر بودن یکی از کاندیداهای واکسن آسان تر شود و مورد تأیید دولت قرار گیرد.

اسگایر گفت: “واکسن دکمه تنظیم مجدد را فراهم می کند.”

دکتر آنتونی فاوسی ممکن است یکی دیگر از نیروهای متحد کننده باشد. به گفته VoteCast ، 73 درصد رای دهندگان در سراسر کشور روش Fauci ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ایالات متحده را برای رسیدگی به بیماری همه گیر تأیید می کنند.

حتی در میان رأی دهندگان ترامپ ، 53 درصد عملکرد فاوسی را تأیید می کنند. از هر 10 رای دهنده بایدن ، نه نفر را تأیید می کنند.