توضیحی مختصر در مورد اسکریپت نویسنده موزیک

در یک توضیح کوتاه میتوان گفت که این ربات وب مستری اسکریپت نویسنده موزیک را که دارای سایت موزیک هست رو از هر نوع دقدقه قرار دادن موزیک در سایت خلاص میکند و سایت هر روز با موزیک های روز بروز میشود بدون صرف حتی 1 ثانیه زمان توسط مدیریت نحوه ی قرار دادن موزیک در سایت به این صورت میباشد که سایت شما توسط ربات نویسنده ما به یک وبسایت مرجع موزیک ایرانی مانند گانجا موزیک یا نکست وان موزیک وصل میشود و به محض اسکریپت نویسنده موزیک اینکه سایت مرجع آپدیت شد و موزیک جدید

قرار داده شد سایت شما نیز بروز میشود. و اما نیازی نیست شما نگران تگ موزیک و حتی عکس موزیک باشید زیرا ربات ما موزیک های ارسالی در سایت شما رو با لینک شما در هاست شما و با تگ و رینیم سایت شما ارسال میکند.

سرعت بارگیری بالا
متن فیلم Sandbot Music & Movie Writer در 5 دقیقه با Cran Jobs در همه سایت ها تنظیم شده است ، بنابراین سایت شما فقط پس از چند دقیقه پخش موسیقی اسکریپت نویسنده موزیک یا فیلم به روز می شود.

از مراجع حرفه ای استفاده کنید
اسکریپت Sandbot Music and Movie Writer از سایت های بزرگ ارجاع برای ارسال موسیقی یا فیلم به سایت شما استفاده می کند ، که می تواند اطمینان حاصل کند که سایت شما هیچ موسیقی یا فیلم جدید را از دست نخواهد داد.

استفاده از آن بسیار آسان است
استفاده از این اسکریپت برای مدیریت سایت به دانش یا اقدام خاصی احتیاج ندارد ، ما همه مراحل نصب اسکریپت را برای شما انجام می دهیم و شما می توانید اسکریپت نویسنده موزیک بدون حتی یک کلیک از اسکریپت ما استفاده کنید.

پنل دستی و اتوماتیک
Sandbot Music and Movie Writer Script with Autoship یک پنل دستی دارد که برای افرادی مناسب است که می خواهند موسیقی یا فیلم های دلخواه خود را ارسال کرده و از هرجای دیگر محتوای دلخواه خود را ارسال کنند.

مطابق با سلیقه خود ارسال کنید
ما تنظیمات انتشار را دقیقاً همانطور که فکر می کنید در سایت شما دنبال می کنیم و انتشار با اسکریپت تفاوتی با انتشار محتوای قبلی شما ندارد ، اسکریپت نویسنده موزیک همچنین می توانید شکل انتشار را در هر زمان تغییر دهید.

ارسال محتوا به عنوان سئو
اما یکی از بهترین ویژگی های اسکریپت نویسنده موسیقی و فیلم ، ارسال محتوای SEO است که مسئله مهمی است و ما به شما اطمینان می دهیم فیلمنامه با سئو بالا توانایی ارسال را دارد.

توضیح کوتاه: در یک توضیح کوتاه ، می توان گفت این ربات مدیر وب سایت که دارای یک سایت موسیقی است ، از هر نوع موسیقی در سایت خلاص می شود و هر روز سایت فقط با فشار دادن یک دکمه برای مدیریت با موسیقی جدید به روز می شود. اسکریپت نویسنده موزیک نحوه قرار دادن موسیقی در سایت به گونه ای است که سایت شما توسط اسکریپت ما به یک وب سایت مرجع موسیقی ایرانی مانند تک ترانه متصل می شود و به محض بروزرسانی سایت مرجع و قرار دادن موسیقی جدید ، می توانید سایت خود را با فقط یک دکمه را فشار دهید. !
اما نیازی نیست نگران برچسب های موسیقی و حتی عکس های موسیقی باشید زیرا ربات ما موسیقی ارسالی به سایت شما را با لینک خود اسکریپت نویسنده موزیک در میزبان و با برچسب سایت شما ارسال می کند.
برخی از ویژگی ها
– امکان اتصال به میزبان بارگیری شما
– ارسال محتوا در کمتر از 5 ثانیه
– برچسب گذاری فایل های موسیقی
– مطالب را با کلمات کلیدی مورد علاقه خود (برچسب ها) در محتوا ارسال کنید
– انتقال عکس ها و تغییر اندازه عکس های موسیقی در سرور خود
– ارسال محتوا در SEO سبز

 

 

 

در حال حاضر امکان اتصال به سایت وجود دارد: Nex1Music.ir ، TakTaraneh.us ، RozMusic.com

قیمت هزار تومن اسکریپت نویسنده موزیک
نصب رایگان است / با پشتیبانی تلگرام تماس بگیرید
به روزرسانی های بعدی رایگان است