جانی دپ پس از از دست دادن پرونده افترا در انگلیس از فیلم های Fantastic Beasts خارج شد

جانی دپ از جانوران خارق العاده حق رای در پی پرونده ناسازگاری افترا در برابر روزنامه تابولید سان در مورد مقاله ای در سال 2018 که برچسب “همسر کتک زن” را داشت.

دپ روز جمعه در نامه ای که در اینستاگرام منتشر کرد گفت پس از درخواست استعفا از استودیو ، نقش جادوگر تاریک ، گلرت گریندل والد را ترک می کند. دپ گفت که اعلامیه وی “با توجه به وقایع اخیر” صورت گرفت.

“آرزو می کنم به شما اطلاع دهم که از طرف برادران وارنر از من به عنوان گریندل والد در نقش جانوران خارق العاده و من به این درخواست احترام گذاشته و موافقت کرده ام. “

برادران وارنر عزیمت دپ را تأیید کرد و گفت که این نقش دوباره بازی خواهد شد. این استودیو در بیانیه ای گفت: “ما از جانی برای کارهای خود در این فیلم تا به امروز تشکر می کنیم.”

سومین جانوران خارق العاده این فیلم در حال تولید است. این استودیوی فیلم اشاره کرد که قسمت آینده اکنون در تابستان 2022 در سینماها افتتاح می شود – تاخیری از تاریخ اکران قبلی 12 نوامبر 2021.

دپ همچنین گفت که اوایل این هفته از تصمیم قاضی انگلیسی درخواست تجدیدنظر می کند. دادگستری اندرو نیکول پس از شنیدن شهادت دپ و همسر سابق آمبر هرد در پرونده پر سر و صدا گفت که اتهامات علیه دپ “کاملاً درست است”.

دپ به دلیل مقاله ای که وی را به حمله به هرد متهم کرده بود ، از روزنامه های News Group ، ناشر روزنامه The Sun و سردبیر اجرایی آن ، دن ووتون شکایت کرده بود.

دپ روز جمعه گفت: “قضاوت سورئال دادگاه در انگلستان تغییری در مبارزه من برای گفتن حقیقت ایجاد نمی کند و من تأیید می کنم که قصد تجدیدنظر خواهی دارم.”

“قاطعیت من همچنان پابرجاست و قصد دارم ثابت کنم که اتهامات علیه من نادرست است. زندگی و حرفه من در این لحظه مشخص نخواهد شد.”

جانوران خارق العاده، حق رای دادن پیش درآمد از هری پاتر فیلم ها ، بین سال های 2016 تقریبا 1.5 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است جانوران خارق العاده و کجا می توان آنها را پیدا کرد و 2018 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald.