جکلین زمن، ستاره بیمارستان عمومی برای بیش از 4 دهه، در 70 سالگی درگذشت

جکلین زمن، بازیگر نقش بابی اسپنسر به مدت 45 سال در شبکه ABC بیمارستان عمومی، در 70 سالگی درگذشت.

خانواده وی روز چهارشنبه تایید کردند که زمان پس از یک مبارزه کوتاه با سرطان درگذشت. خبر درگذشت او اولین بار توسط تهیه کننده اجرایی سریال، فرانک والنتینی اعلام شد.

او در توییتر نوشت: «دلم شکسته که خبر درگذشت جکی زمان محبوبمان را بدهم. درست مانند شخصیت او، بابی اسپنسر افسانه ای، او یک نور درخشان و یک حرفه ای واقعی بود که انرژی مثبت زیادی را با کارش به ارمغان آورد.

ABC Entertainment و بیمارستان عمومی همچنین بیانیه ای منتشر کرد و گفت: «جکلین زمان یکی از اعضای محبوب این گروه بوده است بیمارستان عمومی و خانواده ABC از زمانی که او نقش نمادین بابی اسپنسر را بیش از 45 سال پیش آغاز کرد. او میراث ماندگاری را برای نقش آفرینی نامزد امی از دختر بدی که به قهرمان تبدیل شده است، از خود به جا می گذارد و همیشه به خاطر قلب مهربان و روح درخشانش در خاطره خواهد ماند. ما از خبر درگذشت او غمگین هستیم و عمیق ترین تسلیت خود را به خانواده، دوستان و عزیزان جکی ابراز می کنیم.”

زمان ابتدا پیوست بیمارستان عمومی در سال 1977 در نقش باربارا ژان، که توسط بابی رفت، و خواهر جوان‌تر و جوان‌تر لوک اسپنسر آنتونی گری بود. زمن رشد کرد تا گیری را خارج از دوربین خانوادگی بداند.

او سال گذشته در سریال یوتیوب خود به موریس بنارد گفت: “من احتمالاً به او نزدیک تر از یک برادر واقعی هستم.” وضعیت ذهنی.

شخصیت “جذاب”

زمن فوراً تأثیر خود را گذاشت و در جوایز سال 1979 توسط Soap Opera Digest به عنوان بهترین شرور معرفی شد و در سال 1979 اجرا شد. بیمارستان عمومی یکی از طولانی‌ترین فیلم‌ها برای یک بازیگر صابون آمریکایی خواهد بود.

بابی به عنوان یک روسپی نوجوان کار کرده بود و یک نوزاد را برای فرزندخواندگی رها کرده بود، اما توانست زندگی خود را تغییر دهد و در بیمارستان عمومی پرستار شود.

تصویری که زمن از اسپنسر به تصویر می کشد، تصویر زنی با روحیه و شاداب بود که به شیرینی پای شیرینی بود، اما حسی از خود نیز داشت. او از احمق ها رنج نمی برد و اگر معتقد بود که این امر ضروری است، مشکلی برای لغو زیبایی ها نداشت.

او در مصاحبه ای در سال 1982 گفت: “بابی برای من شخصیت جذابی برای بازی بوده است.” “من می توانم … تمام کارهایی را انجام دهم که بیشتر زنان به آنها فکر می کنند اما جرات نمی کنند.”

یک مرد و یک زن با لباس رسمی روی صحنه نمایش داده می شوند.
جکلین زمن و موریس بنارد همبازی در بیمارستان جنرال در یک رویداد نمایش جوایز در 24 آوریل 2007 در بورلی هیلز، کالیفرنیا نشان داده شدند. (فریزر هریسون/گتی ایماژ)

یکی از به یاد ماندنی ترین صحنه های Zeman در سال 1994 بود، زمانی که دختر بابی، BJ، در یک تصادف با اتوبوس مدرسه تصادف کرد که باعث مرگ مغزی او شد. بابی و شوهر آن زمان تونی (با بازی برد موله) تصمیم گرفتند قلب دخترشان را به پسر عمویش، ماکسی، که با بیماری کاوازاکی دست و پنجه نرم می کرد، اهدا کنند.

لورا رایت، بازیگر نقش دختر بابی، کارلی اسپنسر، مجموعه ای از ایموجی های قلب شکسته را منتشر کرد. جان لیندستروم که نقش کوین کالینز را بازی می‌کند، نوشت: “این کار برای من یک دقیقه طول می‌کشد. من نمی‌توانم باور کنم که نیروی حیاتی او ترک کرده است.”

با نقش One Life to Live شروع شد

زمن متولد 6 مارس 1953 در انگلوود، نیوجرسی، در کودکی عشق به رقص را کشف کرد و در نوجوانی شروع به بازیگری در تولیدات مدرسه کرد. او بعد از دبیرستان در ونزوئلا به عنوان یک رقصنده کار کرد و در دانشگاه نیویورک پیش‌پزشکی کرد اما زمانی که به او قراردادی در صابون ABC پیشنهاد شد ترک تحصیل کرد. یک زندگی برای زندگی کردن پس از اینکه در ابتدا فقط برای سه روز کار استخدام شده بود.

او کمی بیشتر از یک سال در آن صابون نقش لانا مک‌کلین را بازی کرد و سپس آنجا را ترک کرد بیمارستان عمومی.

او در سال 2010 به یک وبلاگ نویس گفت: “من حتی تست بازیگری هم ندادم.”

خارج از سریال‌های تلویزیونی، زمن به عنوان میزبان باشگاه پلی‌بوی برای کمک به پرداخت هزینه‌های کالج کار می‌کرد و همچنین در آگهی‌های بازرگانی بازی کرد. او در سال 1982 نقشی داشت یونیون کلاس ملی لمپون و در یک رشته فیلم تلویزیونی ظاهر شد. او همچنین نقشی منظم در نقش سوفیا مدیسون در سریال جنایی-درام داشت خلیج، که برای او پنجمین نامزدی امی را به همراه داشت.

آخرین حضور زمان در بیمارستان عمومی قبل از مرگ او در ماه آوریل، برای عروسی نوه شخصیتش بود. در همان ماه او شصتمین سالگرد نمایش را نیز با انتشار ویدیویی در اینستاگرام برای طرفداران جشن گرفت.

“یک تشکر بزرگ، بزرگ و صمیمانه از افراد بسیار ویژه ای که در تمام این سال ها ما را تماشا کردند و از ما حمایت کردند و ما را روی آنتن نگه داشتند. ما شما را دوست داریم.”

از زمان دو دختر به نام های کسیدی و لیسی از ازدواجش با گلن گوردون به یادگار مانده است.