دالی پارتون سه رکورد دیگر در گینس ثبت کرد

چه راهی برای زندگی کردن! این سازمان روز چهارشنبه اعلام کرد، دالی پارتون، خواننده کانتری، سه رکورد دیگر گینس را برای دستاوردهای موسیقی خود دریافت کرد.

را 9 تا 5 و جولین ترانه‌سرا که در طی مراسمی در نشویل جوایز را دریافت کرد، رکورد طولانی‌ترین آهنگ شماره 1 در جدول آلبوم‌های برتر ایالات متحده برای یک خواننده زن را شکست.

این رکورد با آلبوم او شروع شد برداشت جدید… اولین گردهمایی در مه 1977 و با موفقیت او در اکتبر 2020 تنظیم شد کریسمس هالی دالی، او را به مدت 43 سال و 156 روز در صدر جدول نگه داشت.

پارتون در حین ارائه گفت: “من این سه افتخار جدید را با طرفدارانم به اشتراک می گذارم که به من اجازه دادند از چنین حرفه ای طولانی لذت ببرم.”

پارتون همچنین رکورد بیشترین آلبوم استودیویی منتشر شده توسط یک خواننده زن موسیقی کانتری را با 65 آلبوم منتشر شده بین سال های 1967 تا 2022 و بیشترین 10 آلبوم برتر در جدول آلبوم های برتر کانتری ایالات متحده برای یک خواننده زن را با آلبوم 2022 شکست. Diamonds & Rhinestones: The Greatest Hits Collection او چهل و هشتمین ورودی 10 برتر را به خود اختصاص داد.

آلبوم جدید در نوامبر منتشر می شود

این خواننده از دهه 1960 تاکنون نزدیک به 90 آلبوم از جمله موسیقی متن، تک نوازی و یک آلبوم برادوی در سال 2009 جمع آوری کرده است.

چهل و نهمین آلبوم استودیویی او، ستاره ی راک – اولین آلبوم راک این خواننده — قرار است در نوامبر امسال منتشر شود. آلبوم جدید شامل همکاری استینگ، مایلی سایرس و غیره خواهد بود.

پارتون گفت: “هر بار که یک عنوان رکورد جدید گینس دریافت می کنم، متواضع می شوم.”

او هفت خواننده دیگر را در اختیار دارد، از جمله اولین خواننده کانتری که نامزد جایزه امی، گرمی، اسکار و تونی (EGOT) و بیشترین نامزدی گرمی برای یک هنرمند زن کانتری شده است.