Moderna از تنظیم کننده های نظارتی ایالات متحده و اروپا می خواهد عکس های ویروس خود را تأیید کنند

Moderna Inc گفت که از مقررات نظارتی ایالات متحده و اروپا روز دوشنبه می خواهد اجازه استفاده اضطراری از واکسن COVID-19 خود را بدهند زیرا نتایج مطالعه جدید تایید می کند که عکس ها محافظت قوی دارند – با بدتر شدن دامنه ویروس کرونا ، مسابقه برای شروع واکسیناسیون محدود را افزایش می دهد.

چندین کاندیدای واکسن باید موفق شوند که جهان همه گیری را که در ایالات متحده و اروپا افزایش یافته است ، از بین ببرند. بیمارستانهای ایالات متحده تا حدی کشیده شده اند زیرا کشور بیش از 160،000 مورد جدید در روز و بیش از 1400 مرگ روزانه مشاهده کرده است. از زمان ظهور اولین بار در حدود یک سال پیش در چین ، ویروس منجر به کشته شدن بیش از 1.4 میلیون نفر در سراسر جهان شده است.

Moderna دقیقاً پشت سر Pfizer و شریک آلمانی آن BioNTech در تلاش برای شروع واکسیناسیون در ایالات متحده در ماه دسامبر است. در آن سوی اقیانوس اطلس ، تنظیم كنندگان انگلیس نیز در حال ارزیابی شلیك Pfizer و دیگری از AstraZeneca هستند.

Moderna عکسهای خود را با انستیتوی ملی بهداشت ایالات متحده ایجاد کرده و قبلاً اشاره کرده است که آنها در حال کار هستند ، اما گفت که نتایج نهایی نهایی را در آخر هفته به دست آورد که نشان می دهد واکسن بیش از 94 درصد موثر است.

از 196 مورد COVID-19 تاكنون در مطالعه عظیم آمریكا ، 185 شركت كننده آزمایشی دریافت كننده دارونما و 11 نفر واكسن واقعی دریافت كرده اند. دکتر تال زاکس ، مأمور ارشد پزشکی شرکت کمبریج ، ماساچوست ، گفت: تنها افرادی که به شدت بیمار شدند – 30 شرکت کننده ، از جمله یک نفر که فوت کرد – عکسهای ساختگی دریافت کردند.

مهم ترین مطالب خواندنی  یک نفر از تحت تعقیب ترین فراریان آمریکا پس از دستگیری در سال 2017 در مونترال به آمریکا تحویل داده شد.

زاكس به آسوشیتدپرس گفت ، وقتی او نتایج را آموخت ، “من به خودم اجازه دادم برای اولین بار گریه كنم.” “ما قبلاً ، فقط در آزمایش ، زندگی را نجات داده ایم. فقط تصور كنید كه تأثیر آن در افرادی كه می توانند این واكسن را دریافت كنند ، چند برابر می شود.”

مدرنا گفت که اثرات عکسبرداری و سابقه ایمنی خوب تاکنون – فقط با عوارض جانبی موقتی و مشابه آنفولانزا – بدان معناست که آنها پیش از انجام آزمایش مرحله نهایی ، الزامات تعیین شده توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده را برای استفاده اضطراری برآورده کرده اند. آژانس داروهای اروپایی ، نسخه FDA در اروپا ، اعلام کرده است که برای ترخیص سریعتر و سریع اورژانس نیز باز است.

تماشا کنید | بنیانگذار Moderna می گوید: “کانادا” در پشت خط نیست “:

نوبر آفیان ، بنیانگذار و رئیس Moderna ، می گوید که در اولین گروه از دوز واکسن در کانادا اطمینان حاصل می شود و بحث برای افزایش سفارشات ادامه دارد. 9:40

FDA متعهد شده است كه قبل از تصمیم به استفاده از واكسن های COVID-19 ، مشاوران علمی خود علناً درمورد وجود مدارك كافی در مورد هر كدام از كاندیداها بحث خواهند كرد.

ابتدا در 10 دسامبر ، Pfizer و BioNTech اطلاعاتی را ارائه می دهند که نشان می دهد نامزد واکسن آنها 95 درصد موثر است. مدرنا گفت که انتظار می رود نوبت آن در این “دادگاه علمی” دقیقاً یک هفته بعد ، در 17 دسامبر باشد.

اگر FDA اجازه استفاده اضطراری را بدهد ، Moderna انتظار دارد تا پایان سال 20 میلیون دوز آماده برای ایالات متحده داشته باشد. دریافت کنندگان به دو دوز نیاز دارند ، بنابراین برای 10 میلیون نفر کافی است.

مهم ترین مطالب خواندنی  نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون پس از مثبت بودن آزمایشات تماس با COVID-19 در حال انزوا است

Pfizer پیش بینی می کند در ماه دسامبر 50 میلیون دوز جهانی داشته باشد. نیمی از آنها – یا برای 12.5 میلیون نفر کافی است – برای ایالات متحده در نظر گرفته شده است

در این هفته ، هیئت متفاوتی از متخصصان آمریکایی ، كه توسط مركز كنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده تأسیس شده است ، برای تصمیم گیری در مورد چگونگی توزیع منابع اولیه ، جلسه می گیرند. انتظار می رود اولین دوزهای کمیاب را برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و اگر عکسبرداری در افراد مسن ضعیف به خوبی کار کند ، برای ساکنان مراکز مراقبت طولانی مدت ذخیره کنند. از آنجا که واکسن بیشتری به تدریج در ماه های آینده در دسترس قرار می گیرد ، سایر کارگران ضروری و افرادی که بیشتر در معرض خطر ویروس کرونا هستند ، در این زمینه قرار می گیرند. اما انتظار می رود حداقل تا بهار برای جمعیت عمومی کافی باشد.

“تسریع در جدول زمانی”

در خارج از ایالات متحده ، زاكس گفت كه منابع قابل توجهی از Moderna بعداً ، “در سه ماهه اول” سال آینده ، در دسترس خواهد بود.

وی گفت: “بدیهی است که ما همه توان خود را برای افزایش ظرفیت و تسریع در جدول زمانی انجام می دهیم.”

واکسن های Moderna و Pfizer با استفاده از یک قطعه کد ژنتیکی برای پروتئین “سنبله” که ویروس را آزمایش می کند ، با همان فناوری ساخته می شوند. این پیام رسان RNA یا mRNA ، به بدن دستور می دهد تا مقداری پروتئین سنبله ای بی ضرر بسازد ، به سلول های ایمنی بدن آموزش می دهد تا در صورت بروز ویروس واقعی ، آن را تشخیص دهند.

مهم ترین مطالب خواندنی  خرید 41 طرح استیکر کلید و پریز فانتزی برای خانه های مدرن